У Кропивницькому просять зняти проект реконструкції Набережної з конкурсу Громадського бюджету

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 5495

У Кропивницькому просять зняти проект Артема Стрижакова «Реконструкції Набережної Інгулу» з конкурсу проектів Громадського бюджету через махінації під час голосування та невідповідність нормам Положення.

Відповідне звернення зареєстрував в Єдиній системі електронних петицій журналіст Дмитро Васильєв.

Автор петиції зазначає, що на голосування спеціально привозили школярів , аби вони віддали свій голос за проект реконструкції Набережної. Підвіз дітей здійснювали через Муніципальне бюро Стрижакова, яке замовляло цей автобус.

Текст петиції такий:

«У Кропивницькому під час голосування за проекти Громадського бюджету-2018 організували підвезення школярів, задачею яких було - проголосували за проект "Реконструкція Набережної р.Інгул" Артема Стрижакова. Учнів Гімназії нових технологій навчання відірвали від навчального процесу і використали у власних інтересах. Муніципальне бюро Стрижакова спеціально для цього замовило автобус, що підтвердив керівник транспортного підприємства. Усі деталі цієї ганебної махінації описані у статті "На голосування через туалет: як у Кропивницькому привозять “дитячі голоси” на Громадський бюджет" на сайті Перша електронна газета.

Для підтвердження фактів описаних у статті, маю всі оригінали відео та аудіо із незаперечними доказами того, що саме через Муніципальне бюро Стрижакова замовили цей автобус, а також моменти, де директор Гімназії нових технологій навчання Любов Краснова закликає учнів голосувати за проект №8 зі словами "Шкода “Артьома" (проект Артема Стрижакова “Реконструкція Набережної р. Інгул” знаходиться саме під восьмим номером у списку великих проектів). 

Вважаю, що автор проекту "Реконструкція Набережної р.Інгул" Артем Стрижаков порушив сам принцип чесного голосування і вдався до ганебних махінацій заради здобуття голосів. Такі дії учасника конкурсу є неприпустимими. 
За результатами голосування цей проект має шанси отримати фінансування з міського бюджету. Я, як член громади міста Кропивницький, виступаю категорично проти того, щоб бюджетні кошти виділялися на проект, автор якого здобував голоси нечесним шляхом. 

Крім того, проект "Реконструкція Набережної р.Інгул" не мав бути допущеним до голосування вже на стадії розгляду проектів згідно з пунктом 2.6 Положення про громадський бюджет (бюджет участі) міста Кропивницького. У цьому пункті сказано: 
- У рамках громадського бюджету не можуть прийматися до розгляду проекти, які носять фрагментарний характер (виконання одного з елементів в 
майбутньому вимагатиме прийняття та реалізацію подальших елементів, які 
об’єднуючись з цим елементом є єдиним цілим). 
У описі проекту йдеться "Проект передбачає реконструкцію частини набережної р. Інгул...". Тобто, як ми бачимо, автор особисто вказав, що реконструюватись буде лише частина набережної. Це прямо підпадає під визначення "проект, який носить фрагментарний характер" і згідно з п. 2.6 не повинен був прийматися до розгляду. 

Тим більше, як неодноразово вже заявляв начальник управління містобудування та архітектури міської ради, його фахівці вже розробляють концепцію реконструкції усієї набережної. Тобто міська рада вже планує проведення масштабних робіт на усій набережній. 

Виходячи з викладеного вище, вважаю, що проект Артема Стрижакова є нічим іншим, як засобом власного піару за кошти міського бюджету, тобто нас з вами. А враховуючи ганебні махінації під час голосування, переконаний, що такий проект не має права брати участь у конкурсі. 

Звертаюся до координаційної ради з питань Громадського бюджету із вимогою НЕ РЕКОМЕНДУВАТИ до фінансування за кошти громадського бюджету 
міста Кропивницького проект "Реконструкція Набережної р.Інгул" Артема Стрижакова через махінації під час голосування та невідповідність нормам Положення про громадський бюджет. 

Звертаюся до міського голови Кропивницького Андрія Райковича та депутатів міської ради з вимогою ВИКЛЮЧИТИ проект "Реконструкція Набережної р.Інгул" Артема Стрижакова зі списку учасників конкурсу і не допустити його фінансування з міського бюджету».

Проголосувати за петицію можна за посиланням.

Збір підписів триватиме ще 45 днів.

G

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+4 # Катерина В. 17.11.2017, 09:43
ну что за люди??в нашем городе и так мало людей которые реально что то делают.или вам нравиться гулять по огрызкам нашей набережной???
Цитата
 
 
+2 # Mila 16.11.2017, 22:13
Дуже гарна набережна!
Цитата
 
 
+2 # EditSober 16.11.2017, 19:22
Та яка,до чорта лисого,різниця, як голосувалося?рі шення ж приймається для громади міста,а не для будівництва маєтку для Стрижакова.
Через цього кришталево чесного правдолюба будемо без Набережної,тому що управління містобудівництв а розроблятиме той проект ще дуууже дооовго,а коли,нарешті,ро зробить,то вже не буде грошей або ще чогось,як це завжди робиться у нас в Кропивницькому.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити