Суспільство

Суддя із Кропивницького оголосив флешмоб з вимогою розслідувати проведення конкурсу до ВСУ

. 3019

Суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Роман Брегей який оскаржує в суді перемоги 69 переможців у конкурсі до Верховного суду, вирішив провести флешмоб «#вимагаювстановленняправдипроконкурсдоВерховногоСуду» з метою «звернути увагу суспільства на це „дійство“ та дістати підтримку в прагненні встановити правду».

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, інформує "Ракурс".

«Мова йде про порушення права всіх громадян держави на справедливий суд, оскільки до складу ВС призначили 69 осіб, які не склали успішно кваліфікаційний іспит. Судді не набули функціональної легітимності, а суд з ними і без них — інституційної. Суддям достовірно відомо завдяки чому і кому їх визнано переможцями... вони погодились стати частиною обману. Це ж доводить їх залежність від волі того, хто умисно порушив закон в їх інтересах», — стверджує Брегей.

Він наголосив, що «влада не бажає, щоб ВСУ дав відповідь на питання, чи були допущені умисні порушення під час конкурсу, що призвели до надання незаконної переваги 69 конкурсантам».

«Автори закону бажали, щоб мій позов розглянули судді ВС, перемогу яких оскаржую, або ж їхні колеги, робота яких залежить від наявності у суді згаданих 69 суддів. Нас (вирішення позову) хочуть віддати в руки переможців, перемогу яких оскаржую», — додав він.

«У нас є час встановити правду про конкурс до ВС упродовж до дня припинення діяльності ВСУ — до 15 грудня 2017 року», — написав Брегей.

«Звертаюсь до громадян України, в першу чергу правників (прокурорів, суддів, адвокатів, юристів, правозахисників), громадських організацій, у тому числі правничих, підтримати масово започаткований флешмоб, щоб судді ВСУ побачили великий суспільний інтерес до мого позову і вирішили його до завершення діяльності суду», — закликав суддя.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама