Суспільство

В Кіровограді реалізували ялинок на мільйон гривень!

. 670

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua В Кіровограді реалізували ялинок на мільйон гривень!

Лісівники Кіровоградщини за рік виростили вчетверо більше лісу, аніж зрубали торік! Про це повідомив 20 грудня начальник Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Захарченко підчас прес-конференції.

У 2011 році в області створено 1843 га лісів та проведено догляди за насадженнями на площі 13 тис. га. Наступного року планується створити захисні насадження на площі 1400 га.

Заступник начальника Наталія Ревенко додала, що лісівники виростили майже 12 млн. штук стандартного садивного матеріалу, що повністю забезпечить область посадковим матеріалом на 2012 рік. Також заготовлено майже 93 т лісового насіння (в тому числі 85,5 т дуба – основної лісоутворюючої породи області). Асортимент порід насіння становить більше 40 порід.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info В Кіровограді реалізували ялинок на мільйон гривень!

Новорічних дерев у цьому році стало більше на 50 га. Всі новорічні красуні – а їх в області зростає 960 тис. – вирощують на спеціальних плантаціях, а тому їх заготівля та продаж не завдає ніякої шкоди лісовим насадженням. Реалізація новорічних ялин оптовим покупцям ведеться з початку грудня. Вже продано понад 20 тис. хвойних красунь, надходження від чого перевищили 1 млн. грн.

За матеріалами прес-служби Кіровоградського ОУЛМГ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама