Новгородківська райрада та теплове підприємство хочуть стягнути один з одного борги

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 2207

 


Голова Новгородківської районної ради Олександр Горбенко звернувся до місцевого відділу прокуратури щодо повернення неправомірно отриманого прибутку ТОВ «РАО-ТЕС». Мова йде про 100 тисяч гривень бюджетних коштів.

 

ТОВ «РАО-ТЕС» надає послуги теплопостачання школам, дитячим садкам, лікарні і міжшкільному комбінату району. На сесії Новгородківської районної ради у жовтні 2015 році депутати встановили для цього підприємства тариф у розмірі 1126,07 грн/Гкал, який почав діяти з 1 січня 2016 року, з урахуванням єдиного соціального внеску у розмірі 37,06 % . Поте згодом ЄСВ зменшили до 22 %. За підрахунками представників районної влади таким чином вони переплатили тепловику 99 373, 20 грн.

Як повідомив голова районної ради Олександр Горбенко, за обопільною згодою встановлено термін виплати цієї заборгованості - 4 місяці. Цей термін минув і, за погодженням бюджетної комісії районної ради, матеріали з цього питання подали до прокуратури.

Проте директор ТОВ «РАО-ТЕС» Олександр Сачівкін зазначає, що підприємство кошти повертати не має, адже працювало за тарифом, який встановила сама райрада. Разом з тим, з 1 січня 2016 року збільшилась мінімальна заробітна плата і ТОВ «РАО-ТЕС» не звертався до влади щодо коригування тарифу, адже при перерахунку зменшення ЄСВ та збільшення мінімальної зарплати тариф залишався незмінним.

Також Сачівкін повідомив, що райрада заборгувала підприємству 616 тис. грн, оскільки з жовтня 2015 до січня 2016 підприємство працювало по збитковому тарифу - 740,05 грн. за 1 Гкал.

Підтримує тепловика і департамент ЖКГ Кіровоградської ОДА. У листі від директора департаменту Ольги Довжук йдеться, що якщо депутати визнали отримання неправомірного прибутку підприємством, то це свідчить про необґрунтованість прийняття власного рішення щодо тарифу.

На сьогодні справа розглядається Новгородківським відділом Олександрійської місцевої прокуратури, яка і має поставити крапку у конфлікті.

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама

Коментарі  

 
+2 # громадянин 2 24.11.2017, 15:24
Ну що, розпочнемо з роз"яснень директора департаменту ЖКГ Кіровоградської ОДА О.Довжук?
Супер роз"яснення! Я зачитався, але Ольга Василівна чомусь дуже скромно замовчала, що в Законі України "Про житлово-комунал ьні послуги" в статті 31 є ще й ДЕСЯТИЙ пункт, який говорить, що у разі збільшення або зменшення податків і зборів виробники проводять коригування встановлених тарифів на житлово-комунал ьні послуги і подають на затвердження до органу, уповноваженого здійснювати встановлення таких тарифів.
Як громадянин 2, говорю громадянину, що перечитай ще раз пояснення О.Довжук і поймеш хто там з одной банди.
Цитата
 
 
-5 # громадянин 23.11.2017, 16:52
Насправді питання глобальніше. Що таке РАО-ТЕС? - Це підприємство, яке взяло в оренду в райради котельні по району і обслуговують ці котельні. Взяло в оренду, саме воно, вочевидь не просто так, а люди кажуть за відкати. Фактично - непотрібна фірма-прокладка , яка отримує прибуток не зрозуміло за що. Чому б районній раді й РДА в особі голови Кочерги Андрія не створити КП, яке б без вибриків і махінацій обслуговувало ці котельні, а їх прибуток йшов би в бюджет району? Бо дуже хочеться відмивати гроші з бюджету.

Крім того, РАО-ТЕС розшифровується як "розвиток альтернативного опалення, і людям замислюють очі, що там якісь технології впроваджені, а насправді вони випилюють посадки на дрова.

А після того, як минулої зими у школі була холодна, керівників того РАО-ТЕС треба взагалі в тюрму садить, це моя думка.

Якщо райрада з ними судиться, значить не поділили бабло на реконструкцію системи опалення Новгородківсько ї НВК. Бо насправді там все одна банда!!!
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити