Суспільство

У Кропивницькому прийняли рішення щодо перейменування міськради

. 4191

Сьогодні, 27 листопада, на другому засіданні 10-ї сесії кропивницькі депутати прийняли рішення щодо перейменування міськради.

Як "Гречка" раніше повідомляла, після виступів активістів з вимогою перейменувати міську раду, керівники фракцій та представники громадськості вийшли на погоджувальну нараду до міського голови для обговорення даного питання, а потім ще відправились на наради по фракціях.

Після повернення із наради, міський голова знову поставив на голосування три варіанти назви міськради.

Представники БПП запропонували назву "Центральноукраїнська міська рада міста Кропивницький", активісти і ВО "Свобода" - "Кропивницька міськрада", а міський голова запропонував назву "Міська рада міста Кропивницького".

Всі три пропозиції внесли до порядку денного.

Депутат Смірнов зачитав статтю із Закону, в якій йде мова про те, що назва органу міського самоврядування повинна бути відповідно до назви міста. Однак начальниця юридичного відділу міськради Марина Смаглюк повідомила, що в рекомендаційному листі міськраді від Верховної Ради України, вказано, що в законі є репліка " "як правило" , орган місцевого самоврядування називається відповідно до назви міста", однак це лише "як правило", якщо є інші варіанти пропозицій від депутатів, то це може бути законним.

В результаті підтримали варіант назви запропонований Андрієм Райковичем.

 Рішення вступить в дію через 15 днів після його оприлюднення в друкованих засобах масової інформації.

Отож, вже до кінця року міська рада обласного центру матиме нову назву.

 Нагадаємо, питання про перейменування міськради вже неодноразово виносили на голосування із часу перейменування міста, але воно не знаходило підтримки.

 

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама