Суспільство

У Кропивницькому активісти штурмували кабінет керівника "Кіровоградгазу" (ФОТО, ВІДЕО)

. 6257

 Сьогодні, 27 листопада, у Кропивницькому громадські активісти прийшли до начальника ВАТ "Кіровоградгаз" Олександра Гладкого з вимогою вирішити питання відключення теплопостачання для кількох котелень міста.

Активісти зазначають, що без відповідної ухвали суду з дозволом відімкнення газу підприємство не мало права цього робити.

Начальник "Кіровоградгазу" Олександр Гладкий повідомив, що відімкнення відбулося відповідно до закону. Також, керівництво міста знало задовго до початку опалювального сезону про борги підприємств ЦНТІ «УНГА» та "Теплоенергетику".

«Існує закон України про ринок газу та кодекс газорозподільної системи, яким ми керуємось у своїй роботі. Відповідно до цих документів підприємсво, яке не має підтверджених об’ємів газу (т.н. номінацій) мають бути відімкнені від системи. Підприємство «Теплокомуненерго» та «Теплоенергетик» цих номінацій на жовтень та листопад не має. Тому, відповідно до закону, ми відімкнули їх до газопостачання. Ми ведемо зараз конструктивний діалог з місцевою владою і я сподіваюсь, результати будуть сьогодні до вечора», - зазначив Олександр Гладкий.

Офіційний коментар у відео:

Гладкий стверджує, що сьогодні ввечері спробують досягти консенсусу у питанні відновлення теплопостачання.

 Активісти намагалися запросити гладкого на сесію міськради, проте він відмовився.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама