Суспільство

Кропивничан запрошують долучитися до флешмобу «Місту потрібні дерева»

. 3290

 

У Кропивницькому активістка Надія Паливода та група «Озеленення Кропивницького» запустила осінньо-зимовий флешмоб "̲М̲і̲с̲т̲у̲ ̲п̲о̲т̲р̲і̲б̲н̲і̲ ̲д̲е̲р̲е̲в̲а̲"̲ - до якого запрошують долучитися всіх, хто вважає так само.

 

Звітуючи про 2 роки перебування на посаді, Андрій Райкович на питання журналіста, чому до 2021 року в бюджет не закладено коштів на саджанці, відповів:

- Якщо не закладено, значить, треба таку програму переглядати. Розробити нормальну програму і закласти туди відповідні кошти на саджанці, - сказав він. І додав, що все буде добре.

«Безмежно довіряючи словам нашого міського голови, ми зі свого боку хочемо донести до нього, що дерева - це якраз те, що нам усім потрібне. Без дерев не буде комфорту і затишку – скільки не будуй нових об’єктів і не реконструюй старих. Без дерев не буде здорових щасливих мешканців, які могли би цим об’єктам радіти», - йдеться у дописі  групі «Озеленення».

Якщо бажаєте взяти участь у флешмобі – пишіть адміністраторам «Озеленення Кропивницький» і вас сфотографують з табличкою «Місту потрібні дерева» і розмістять фото у групі. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама