Суспільство

На Кіровоградщині турецька компанія планує побудувати сонячні електростанції

. 2008

Заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Коломійцев зустрівся із представниками компаній "Атлас Реньюебл Енерджи", "Атмосфера-Інжинірінг", "Енерджи Девелопмент Юкрейн" та АТ "Енісолар" (Туреччина) для обговорення можливості будівництва на території області сонячних електростанцій.

 

0512170402Як зазначив Андрій Коломійцев, в області достатньо вільних майданчиків для впровадження проектів з альтернативної енергетики, інформують на сайті ОДА.

"Сьогодні альтернативна енергетика є одним із пріоритетів розвитку області, - підкреслив посадовець.

За його словами, на території області функціонують 11 сонячних електростанцій і ближчим часом планується збудувати іще 8.

"Ми не зупиняємося на цьому, адже у нас є достатньо вільних площ для розташування сонячних електростанцій", - підкреслив Андрій Коломійцев.

Він наголосив, що обласна влада налаштована на конструктивний діалог та співпрацю з інвесторами, забезпечивши максимальне спрощення дозвільних процедур та відсутність бюрократичних перепон.

Представники турецької компанії висловили готовність реалізувати на території Кіровоградщини чотири проекти у сфері сонячної енергетики, зокрема в Олександрійському та Новоархангельському районах. Під кожен проект реєструватиметься окреме підприємство, що забезпечить території робочі місця, додаткові податки та підтримку соціальної інфраструктури населеного пункту.

Свої наміри сторони зафіксували у відповідному Меморандумі, який був підписаний під час зустрічі.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама