Суспільство

На Кіровоградщині 15 атовцям та матері загиблого захисника відмовили у наданні земельних ділянок

. 3004

У Благовіщенському районі виникли проблеми із наданням земельних ділянок атовцям для ведення особистого сільського господарства.

Про проблему у Фейсбуці написав Олександр Чалапчій.

"2 га для ведення сільського господарства, які обіцяла надати держава в якості заохочення, вже чомусь не надають, хоча земля є і сільрада не відмовляє і геокадастрі всі бачучи готові допомогти та посприяти. Але через місяць приходить з Кропивницького відмова у наданні земельної ділянки, навіть не дивляться на матерів загиблих хлопців. Так сьогодні знову прийшло 15 відмов АТОшникам та матері загиблого хлопця Благовіщенського району Кіровоградської області, де сухо написано відповідно до частини 7 статті 118 ЗкУ відмовленно. Це вже в четверте за 9-ть місяців", - написав герой АТО, який після бойових дій на сході України втратив обидві ноги.

До тексту він надав офіційні листи з відмовою, де зазначається, що місце розташування обраних ділянок не відповідає нормі закону.

Нагадаємо, раніше на проблеми із тим, що вже фактично оформлену ділянку "орендували" просто з під носу скаржилась учасниця АТО із Маловисківського району.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама