Суспільство

Кропивницьке ОСББ приймає оплату через QR-код

. 1467

Новостворене ОСББ “Фортуна 8” у Кропивницькому приймає цільові внески на ремонт покрівлі будинку та на оплату за утримання будинку та прибудинкової території через QR-код. Тепер жителям будинку 8 по вул. Парковій у с. Созонівка Кіровоградського району не потрібно навіть відкривати Приват24 для здійснення оплат. Досить лише зчитати QR-код, розміщений на плакатах у будинку та у квитанціях і провести оплату за 2 секунди.

“Це дуже зручна технологія, і головне - абсолютно безкоштовна для ОСББ, - розповідає Олексій Музиченко, голова ОСББ “Фортуна 8”. - Такий QR-код ми роздрукували не лише на плакатах, що надзвичайно зручно. Кожен власник квартири отримує квитанції на оплату з уже заздалегідь підготовленим власним QR-кодом. Усі мають вибір - стояти в черзі до банківських кас чи відсканувати код і оплатити за 2 секунди. Я випробував особисто технологію. Працює, ще й як круто!”

Для здійснення оплати за допомогою QR-коду достатньо завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24, на головній панелі натискаємо кнопку з зображенням QR-коду та скануємо його з квитанції чи в Інтернеті. Ті, у кого ще немає смартфону, можуть здійснити оплату через QR-код у відділеннях ПриватБанку, скориставшись планшетом співробітника відділення.

Як повідомили у ПриватБанку, на Кіровоградщині скористатись технологією миттєвої оплати можуть користувачі послуг ОКВП «Дніпро-Кіровоград», ВАТ «Кіровоградгаз» , ПРаТ «Кіровоградобленерго», інтернет-провайдера «Шторм». Оплатити миттєво можна і обіди юних гімназистів у гімназії ім. Т. Шевченка та добровільні внески у міському пологовому будинку. Крім того, жителі смт Смоліно Маловисківського району з задоволенням оплачують за допомогою цієї послуги квартплату комунальному підприємству ТОВ «Гудекс Екосервіс» і харчування діток у дитячих садках. До речі, саме смт Смоліно стало першим містом Кіровоградщини, де комунальники почали друкувати квитанції з зображенням QR-коду. А жителі та гості Олександрії отримали можливість сплачувати проїзд через QR-код у міському транспорті.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама