Суспільство

Водіїв попереджають про погану видимість на дорогах Кіровоградщини

. 1504


За повідомленням синоптиків сьогодні, 13 грудня, вночі та завтра вранці на Кіровоградщині очікується густий туман. Видимість на дорогах 200-500 метрів.

Як повідомили у прес-службі САД, Служба автомобільних доріг області закликає водіїв бути вкрай уважними за кермом, дотримуватися швидкісних режимів та не виконувати ризикованих маневрів.

Варто пам’ятати:

• швидкість руху не повинна перевищувати половини відстані видимості (при видимості 10 метрів – швидкість не більше 5 км/год).

• коли потрапили в туман, слід забути про маневрування, обгони, випередження. Якщо ж є гостра необхідність такого маневру, то будь-яким способом попередьте навколишніх про свої наміри: світлом фар, сигналом, поворотником. Також варто відмовитися від раптового та різкого гальмування. Якщо ж ви змушені зупинитися в силу певних обставин, тоді починайте повільно зменшувати швидкість, а після зупинки вмикайте аварійну сигналізацію.

• позначте себе. Ідеальним буде наявність протитуманок. Але за умови, що вони правильно установлені та оптимально відрегульовані (тут варто довіритися фахівцям).

• тримайте дистанцію. Їдьте на безпечній відстані від автомобіля, що рухається попереду. Задні ліхтарі такого під час туману можуть створити оманливе відчуття безпеки. Тому що далі, то краще.

• режим тиші. Бажано, щоб під час руху в салоні не було гучної музики – так краще чути звуки іншого авто.

• емоційна напруга. Водіння в тумані сильно виснажує. Тому стомлюєтеся ви значно швидше. У такому випадку краще зупинитись і відпочити.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама