Суспільство

У Кропивницькому обговорили запровадження електронного містобудівного кадастру

. 1925

 

У Кропивницькому може з`явитися власний електронний містобудівний кадастр. Його концепцію презентували під час засідання постійної комісії з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

25311289 333185447164205 2241837546374926634 oНа засіданні були присутні представники усіх фракцій депутатського корпусу, секретар міської ради Андрій Табалов, заступник міського голови Олександр Грабенко, керівники профільних управлінь, представники громади та ЗМІ повідомляють на сторінці міськради у Фейсбук.

Під час засідання представники фірми «Мегалан», яка може впровадити проект, розповіли про свій досвід втілення подібного геоінформаційного порталу в Києві та про можливості, які можна реалізувати першочергово у Кропивницькому. Фахівці зазначили, що електронні ресурси, які є в наявності у міській раді, а саме топографічні зйомки та аерофотозйомка, дозволяють розпочати першочергові роботи зі створення порталу.

Розробка самого ресурсу займе 2 місяці, а от скільки часу потрібно на його наповнення поки відповісти не готові, усе залежатиме від бажань замовника. Загалом на єдиній базі можна розмістити декілька платформ, зокрема щодо впорядкування розміщення тимчасових споруд міста, незаконного будівництва та об’єктів зовнішньої реклами, а також обліку земельних ділянок на території міста Кропивницького. У подальшому дані програми дозволятимуть робити посадовцям прогнози щодо наповнення бюджету, можливостей для інвестицій та аналіз наявних територій для будівництва та виділення землі під різне цільове призначення. Розробка міського електронного кадастру дозволить скоротити кількість відмов в управлінні земельних відносин та охорони навколишнього середовища до 90%.

25348467 333185530497530 5981856294624004814 n

Для того, щоб розпочати роботу зі створення містобудівного кадастру голова профільної депутатської комісії Олександр Шамардін запропонував членам комісії закласти фінансування в бюджет 2018 року. Цю пропозицію він винесе і на бюджетну комісію. Загальну необхідну суму для реалізації проекту спеціалісти компанії «Мегалан» озвучать за тиждень. Остаточне рішення про впровадження проекту зі створення геоінформаційного порталу мають затвердити депутати під час сесійного засідання.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама