Суспільство

Олександрія планує отримати півмільйона гривень на розвиток міста від агропідприємства

. 1314

На Кіровоградщині депутати Олександрійської міськради вже вдруге змінили розмір пайової участі у розвитку інфраструктури для ТОВ "Агродар ЛТД". Тепер від нього очікують отримати 545 тисяч гривень до міського бюджету за будівництво млина та складів для зберігання зерна.

Відповідне рішення ухвалила Олександрійська міська рада сьогодні, 14 грудня, на позачерговій сесії, повідомляють "Олександрійські новини".

ТОВ "Агродар ЛТД" звернулося з повторним клопотанням щодо перегляду частки пайової участі через те, що в минулому рішенні міськради від 5 грудня в кошторис об'єкта включили не всі роботи. Тепер загальна вартість будівництва становить 109 млн грн. Сума ж пайової участі вираховується саме як частка від загального кошторису об'єкта будівництва.

Своїм попереднім рішенням міськрада зменшила розмір пайової участі з 6% до 1%, а сьогодні - до 0,5%. Із врахуванням нової вартості будівництва, міський бюджет отримає навіть більше коштів, ніж очікувалося, - 545 тис. грн, замість 280 тис. грн.

Треба зазначити, що фірма просила встановити розмір пайової участі на рівні 0,3%, але виконком своїм рішенням перед сесію міськради збільшив частку до 0,5%.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама