Суспільство

На Кіровоградщині зменшилася кількість зареєстрованих переселенців (ІНФОГРАФІКА)

. 1339

За листопад, в Україні зареєстровано майже 1,488 млн внутрішньо переміщених осіб з окупованих територій. Зокрема на території Кіровоградщини наразі зареєстровано 7664 особи.

Про це свідчать дані Міністерства соцполітики, пише Слово і Діло.

Зазначається, що найбільша кількість з них - більш 536,5 тис. - проживають в неокупованих районах Донецької області. Ще більш 296,5 тис. переїхали на підконтрольну уряду частину Луганської області.

Також чимало внутрішніх мігрантів з окупованих територій взяли прифронтові області: Харківська (майже 121,6 тис.), Дніпропетровська (73,8 тис.), Запорізька (54,3 тис.). ну і звичайно, одним з найпопулярніших напрямків залишається Київ (майже 157 тис.) і Київська область (майже 61 тис.).

51314 1 uk large

Понад 40 тис. осіб, які змушені були покинути домівки через війни й окупацію, обрали місцем проживання Одеську область, 26,5 тис. - Полтавську.

Якщо поглянути на зміни в кількості зареєстрованих ВПЛ по регіонах, то можна побачити, що з багатьох областей, де раніше проживали переселенці, вони виїжджають (або знімаються з реєстрації). Це не стосується Донецької області, яка стабільно демонструє приріст зареєстрованих вимушених мігрантів. У порівнянні з жовтнем, там в листопаді цього року зареєстрували майже 7,3 тис. переселенців. Їхня кількість, у порівнянні з попереднім місяцем, зменшилася на Луганщині - на 2,6 тис. особи за останній місяць. На 39 тисяч зареєстрованих переселенців менше стало в Харківській області, і на 3,1 тис. - в Сумській.

51314 2 uk large

Поширюйте

Коментуйте


Реклама