Суспільство

Інститут комерції у Кропивницькому змінив назву

. 4438


У п’ятницю, 15 грудня колишній Інститут комерції – один з найстаріших приватних вишів міста і області офіційно оголосив про початок відліку нової епохи. Новий етап розвитку освітня установа проходитиме з новою назвою - Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті.

Благодійний фонд «Ельворті» нещодавно увійшов до складу засновників колишнього Кіровоградського інституту комерції і планує проінвестувати у його розвиток близько 30 мільйонів гривень. Розвивати інститут будуть під новою назвою: «Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті», віддаючи таким чином данину промисловим традиціям міста.

«Ім’я Роберта Ельворті обрано було не випадково, адже нащадки цієї людини продовжуть робити внески у розвиток міста. Так, вже більше 10 років завдяки, в тому числі зусиллям Майкла Кларксона Вебба – нащадка Роберта, діти мають змогу безкоштовно або із суттєвою знижкою здобувати освіту у Великобританії», - підкреслює тимчасово виконуючи обов’язки ректора інституту Ігор Василенко.

Проте, до традицій мають бути долучені інновації – саме таким бачить рецепт успіху нове керівництво вишу. Завдяки інвестиціям від БФ «Ельворті» вже найближчим часом оновиться матеріально-технічна база інституту. Наразі реконструюється приміщення по вул. Є. Чикаленка, де студенти навчатимуться у комфортних аудиторіях з використанням сучасної техніки.

У найближчі два роки будуть реалізовані також амбітні плани щодо розширення спеціальностей, за якими надаватимуться освітні послуги та впровадження дуальної системи освіти. До економічного факультету додадуться технічні напрями. Перший на черзі – ІТ, трохи згодом – інженерний та агрономічний. Саме такими є потреби реального сектора економіки нашого регіону. Вимога часу – ефективне поєднання теоретичної бази та практичних навичок у фахівця. На це буде спрямована дуальна система, експеримент щодо впровадження якої вже розпочався.
На талановитих абітурієнтів чекають стипендії: у вигляді знижки за навчання (до 100%) або у грошовому вигляді.
Окремо запрацює бізнес-школа, навчатись в якій може долучитися фахівець з будь-якого підприємства регіону.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама