Суспільство

У Кропивницькому попрощались із підполковником Сергієм Коноваловим (ФОТО)

. 9891

 

Сьогодні, 16 грудня, на алеї почесних поховань у Кропивницькому побратими і рідні провали в останню путь кавалера ордену ордену Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, підполковника Сергія Миколайовича Коновалова.

 

 

 

Народився Сергій Миколайович в 1964 році у місці Сокіл, Сахалінської області в родині військовослужбовців. Після закінчення Ордженікідзівського вищого воєнного командно-штабного тактичного училища проходив військову службу на посадах командира мотострілкового взводу, командира групи спеціального призначення, начальника інженерної служби, викладав воєнну справу.

З вересня 1988 по лютий 1989 оку брав участь в бойових діях на території Афганістану. З самого початку проведена АТО підполковник Коновалов знаходився на сході країни. В червні 2014 року брав активну участь у формуванні 42 батальйону територіальної оборони, який потім увійшов до складу 57 окремої мотопіхотної бригади ЗСУ. З липня по жовтень 2015 року був заступником командира 23 окремого мотопіхотного батальйону 93 окремої механізованої бригади.

Безпосередньо брав участь у бойових діях на триторії Донецької та Луганської областей, знешкодженні незаконних формувань на території Краматорська, Іловайська , Маріуполя. У серпні 2015 під час виконання бойового завдання в районі Старобешева вивів особовий склад з-під вогню противника. Тоді будучи тяжко пораненим наказав групі виходити з кільця, залишившись прикривати відхід. Після звільнення в запас брав участь у волонтерському і патріотичному житті міста.

Помер від тяжкої хвороби.

Світла пам’ять захиснику і герою!

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама