Суспільство

Селище Нове відзначило своє сорокаріччя (ФОТО)

. 3915

Селище Нове  відзначило своє сорокаріччя від дня заснування. Привітати місцевих жителів зі святом зібралося багато поважних гостей. Про це повідомляє сайт міськради Кропивницького.

Вітаючи зі святом, міський голова Кропивницького наголосив, що для обласного центру селище Нове – не околиця, а важлива адміністративна складова.

- Ми вирішуємо питання з якісною подачею сюди тепла. Треба думати і про воду, і про дороги. Проблем немало, але головне мати бажання їх долати. І разом поступово ми це зробимо, – звертаючись до новенців, відзначив Андрій Райкович. - Дві школи, два дитсадки, школа мистецтв, музична школа, ваш талановитий танцювальний колектив “В гостях у казки”, медична амбулаторія, комунальні служби, велика лікарня обласного значення, торговельна мережа — це яскраве свідчення, що селище живе, розвивається і мріє про майбутнє. Сьогодні я хочу від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету, від усіх кропивничан привітати вас із 40-річчям селища Нового. Щиро бажаю всім міцного здоров'я, терпіння, миру і розвитку.

Андрій Райкович виконав також почесну місію - вручив відзнаки обласної державної адміністрації, міської ради та її виконавчого комітету: грамоти, подяки і цінні подарунки. А свої таланти дарували учасникам урочистостей і створювали святковий настрій у залі місцеві творчі колективи.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама