Суспільство

На підприємства Кіровоградщини потрібно близько 100 швачок

. 2295

Сьогодні роботодавці області потребують близько 100 працівників за професією «швачка». Найбільше ці фахівці необхідні у Кропивницькому та Долинському і Олександрівському районах. Про це повідомляє прес-служба ОЦЗ.

 Серед підприємств, котрим необхідні працівники вказаної професії: ПРАТ «Швейна фабрика «Зорянка», ТДВ «Швейна фабрика «Україна», ТОВ «Швейне виробництво «Мрія Є», ТОВ «Фешн голд», ТОВ «Піоні», Кіровоградська філія спільного підприємства у формі ТОВ «РІФ-1».

Отримати роботу швачки можуть не лише безробітні, які мають кваліфікацію за професією «швачка, кравець» і перебувають на обліку в центрах зайнятості області, а й шукачі роботи, які бажають перекваліфікуватись і здобути новий фах. Адже однією з послуг служби зайнятості є організація професійного навчання безробітних під конкретні робочі місця за рoбітничими прoфесіями, що є актуальними на ринку праці.

Якщо вас зацікавила можливість працевлаштування за професією швачки – звертайтесь до центрів зайнятості і отримуйте  максимально детальну інформацію.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама