Суспільство

Кіровоградщина: агропідприємства самовільно зайняли понад 2,5 тисяч гектарів землі

. 1297

На території Андріївської сільської ради Олександрійського району агропідприємство самовільно зайняло значну кількість земельних ділянок. Про це «Гречці» повідомили в прес-службі ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області.

ТОВ «Тофлер-Агро» самовільного зайняло землю загальною площею понад 2,5 тис. га. Правопорушнику в особі директора ТОВ «Тофлер-Агро» нараховано шкоду в сумі 3,7 млн грн.

Порушення були виявлені Управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області під час перевірки питань дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель.

Кіровоградські інспектори з контролю за використанням та охороною земель виявили порушень земельного законодавства майже на 271 тисячу гривень

На території Світловодського району Управлінням з контролю за використанням та охороною земель під час перевірки встановлено факт самовільного зайняття земельних ділянок загальною площею 185,5 га, розташованих на території Захарівської сільської ради Світловодського району Кіровоградської області за межами насоленного пункту. За результатами перевірки правопорушнику в особі керівника ФГ «Владлен Плюс» нараховано шкоду в сумі майже 271 тис. грн.

Матеріали перевірок направлено до правоохоронних органів.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама