Суспільство

На площі Героїв Майдану вивісили понад сто бойових прапорів (ФОТО)

. 4813

Сьогодні, 20 грудня, у Кропивницькому відбулася Всеукраїнська патріотична акція "Велика українська хода" у рамках якої демонстрували бойові прапори та шеврони військових частин ЗСУ.

 

Волонтерка Катерина Валевська привезла до нашого міста понад 100 прапорів, які були вивішені на території площі Героїв Майдану. Взагалі, на площі були вивішені тільки бойові стяги з назвами бригад та батальйонів. На них мали право писати тільки воїни, ветерани та рідні загиблих учасників АТО.

«14 вересня 2014 року був підписаний перший прапор, у Києві, на Майдані Незалежності, і вирушив Україною. Мета акції – пройти всією країною і закликати до патріотизму, вшанувати пам'ять героїв Майдану, героїв АТО. І від міста до міста, від бригад до батальйонів приєднати прапори, на яких люди пишуть свої думки. Акція була завершена 19 вересня 2017 року біля Верховної Ради України. Прапорів зібрано було кілометр», - розповідає про акцію Катерина.

Зараз волонтерка тримає курс на Схід, везе до хлопців прапори на новий рік.

«А до вашого міста приїхала, щоб приєднати прапор Кропивницького, бо такого ще немає, а є тільки зі старою назвою», - зазначила жінка

Кропивничани могли впродовж кількох годин написати свої побажання на прапорі, свої думки. Також, акція передбачала ще й інформаційну складову: Катерина розповідала про значення прапорів, про їх історичний аспект. Також - про шеврони та інші «експонати» акції.

29 січня волонтерка повернеться до нас в місто і привезе весь кілометр прапорів. А зараз вона вирушає зі своєю акцією до Знам’янки. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама