Суспільство

Один із провідних спеціалістів Microsoft зустрівся зі студентами та викладачами у Кропивницькому (ФОТО)

. 2341

Сьогодні, 21 грудня, у Кропивницькому в приміщенні Центральноукраїнського національного технічного університету відбулася зустріч студентів та викладачів зі старшим менеджером із маркетингових досліджень відомої вам компанії Microsoft Ендрю Коннеллі.

Ендрю вважається одним із головним спеціалістів, він входить в шістку найкращих працівників Майкрософт.

На початку зустрічі Ендрю перепросив всіх за свій зовнішній вигляд, бо його багаж не прилетів вчасно з Америки. І він не зміг одягтися так, як би йому хотілося для презентації.

«Користуючись цією нагодою, що Ендрю перебуває у нас в Кропивницькому, і зробив пропозицію розповісти про свою роботу у Майкрософт ми його запросили до ЦНТУ. Два з половиною роки тому Ендрю зі своєю дружиною удочерили 14-річну  дівчинку з Кіровоградської області. Вона прожила у США півтори роки і потім заявила, що Америка дуже багата і гарна країна, але вона хоче жити в Україні. Ендрю підтримав її рішення, зараз вона навчається зараз в одному з місцевих коледжів, а він приїздить сюди і оплачує навчання і проживання», - розповіла його супроводжувачка.

Чоловік розповів про специфіку своєї роботи у "Майкрософт", про саму компанію, її історію. Та про те, як компанія працює на теренах нашої країни та про її перспективи. Крім всього цього, розповів про організації роботи в офісі Майкрософт, про трудові будні. Зокрема, працівники компанії п’ють дуже багато кави та кока-коли. А ще, в корпорації є день кішок та собак. Працівники приносять фотографії зі своїми хатніми улюбленцями, всі картки вивішують в одному місці і згодом обирають дванадцяту кращих.

У ході зустрічі студенти могли задавати питання, які їх цікавили.  

Поширюйте

Коментуйте


Реклама