Суспільство

Найбільше грошей з бюджету на 2018 рік дістанеться Кіровоградщині

. 2266

У Держбюджеті заклали найбільшу кількість грошей на Кіровоградщину, порівняно з іншими регіонами. Про це повідомляє видання «Сьогодні».

Зокрема, якщо перерахувати на душу населення – то жителям Кіровоградщини дістанеться по 386 грн.  Далі йдуть жителі Чернігівщини та Житомирщини – по 374 і 346 грн відповідно. Найменше дістанеться жителям Донецької області (по 110 грн), Дніпропетровської (160 грн) та Львівській (174).

На думку голови секретаріату Ради підприємців при Кабміні Андрія Забловського, держкоштів для областей досить. "Завдяки децентралізації, місцеві бюджети зросли, а тому наданих державою грошей точно вистачить", – вважає експерт і зазначає, що сьогодні є проблема невикористаних ресурсів.

"Не використані порядку 69 млрд грн місцевих грошей – немає реальних проектів, куди їх вкласти, у керівників немає розуміння, як засвоїти ці кошти", – говорить Забловський.

За його словами, цим пояснюється і різниця в сумах для регіонів: "Якщо область не може застосувати виділені фінанси, їй надають менше, тоді як активним в освоєнні регіонах виділяють більше коштів".

Нагадаємо, також у бюджеті заклали сім з половиною мільйонів на проведення другого мистецького фестивалю «Кропивницький». 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама