Суспільство

Міський голова Олександрії звинувачує журналіста у несплаті податків та чорному піарі

. 1846

 

Міський голова Олександрії Степан Цапюк звинувачує блогера Руслана Гаврилова у непрозорості сплати податків. Відповідне повідомлення він розмістив на своїй сторінці у Фейсбук.

 

Зокрема, Цапюк звинувачує журналіста у отримані вигоди від політичних сил, які розміщують свою рекламу на сайті «Моя Олександрія». Та у чорному піарі влади.

«У нас є такий блог" Моя Олександрія ", всі знають ?! Гаврилов Руслан. Скажу як люди платять податки ... Фактично він займається підприємницькою діяльністю. - - йдеться у дописі Цапюка у фейсбуці. -У 2002 році Гаврилов зрозумів що найкращий бізнес - обливати брудом владу, і цей бізнес затребуваний».

Також міський голова порахував нібито із власних джерел доходи журналіста.

 

Сам журналіст особиливого ставлення міського голови до себе не розуміє.

Нагадаємо, Степан Цапюк не вперше відзначається одіозними висловлюваннями. Наприлад, він пропонував за власний кошт купити квиток до США в.о. міністра охорони здоров'я Ульяні Супрун. ТАкож обласний осередок НСЖУ підтримала заяву колег з Олександрії щодо тиску на них міського голови, зокрема заяв чиновника, де він вимагав у податкової перевірити доходи представників ЗМІ.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама