Суспільство

Колишня жителька Кропивницького оголосила конкурс стратегії реконструкції Набережної

. 3983

Колишня жителька Кропивницького Олександра Ткаченко, яка вивчала архітектуру в університеті Роттердаму, оголосила конкурс стратегії реконструкції Набережної річки Інгул. Відповідна інформація розміщена на сайті з деталями конкурсу.

 

Олександра зазначає, що ідея проведення з’явилася у неї після того, як на Громадський бюджет подали проект реконструкції Набережної, який вона вважає абсолютно непрофесійним. Оскільки це стосується безпосередньо її професії – жінка не змогла лишитися осторонь і створила цей конкурс.

Мета його - показати містянам потенціал їх набережної та альтернатив її використання, вигляду, реалізації. Ознайомити з молодими і талановитими українськими архітекторами та урбаністами.

«Так, я переїхала з міста приблизно років 20 тому, проте я регулярно приїжджала туди до друзів та родичів. Під час навчання на архітектурному факультеті у Києві я неодноразово обирала Кропивницький як локацію для своїх навчальних проектів, бакалаврської та магістерської дипломних робіт. Один з таких проектів спонукав керівництво нашої льотної академії розпочати роботи з влаштування алеї авіаційної слави. Також я обирала Кропивницький для невеликого урбаністичного дослідження під час навчання у Роттердамі. Я знаю, що Кропивницький залишається трошки осторонь того активного формування і розвитку української урбаністичної школи. І запропонований до бюджету участі проект облаштування набережної є яскравим прикладом того. Я вірю, що завдяки моєму конкурсу вдасться привідкрити двері в сучасний урбаністичний рух для міста. А також створити позитивний інформаційний привід про місто. Адже мені не одноразово доводилось чути від українців, що вони або взагалі не чули про існування Кропивницького (тоді ще Кіровограда), або не уявляли де це місто знаходиться», - розповіла «Гречці» Олександра.

Також дівчина зазначає, що була б рада, аби хтось з місцевої влади погодився б бути одним з членів журі. А у випадку якісних результатів конкурсу надати можливість талановитим архітекторам/урбаністам прийняти безпосередню участь у реалізації їх проекту. 

Переможець визначається шляхом оцінки професійного міжнародного журі (50% голосів) та голосування громадян (50% голосів). 

Призовий фонд: 
Загальний призовий фонд конкурсу наразі складає 9000 гривень

  • Половина з указаної суми сформована з особистої ініціативи на кошти організатора конкурсу.
  • Додатковий внесок у сумі 4500 гривень до призового фонду 20 грудня зробив ще один небайдужий громадянин (в минулому мешканець міста).

Деталі конкурсу та його положення за посиланням.  Крім того, авторка конкурсу додає, що для неї дуже важливі думки та побажання місцевих жителів з цього приводу. Пишіть їх у коментарях, або у приватні повідомлення Олександрі. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама