Суспільство

Товариство мисливців готується перекрити трасу на Кіровоградщині через земельну проблему (ФОТО)

. 2007

Сьогодні, 22 грудня, у Кропивницькому на площі Героїв Майдану влаштували пікет члени військово-мисливського товариства «Південь».

 

Вони вимагають від керівництва області повернути їм у власність мисливські угіддя поблизу села Велика Андрусівка Світловодського району, які вони втратили у 2012 році через рішення облради. Нині громадська організація виграли суди першої інстанції, а також апеляційні суди, проте землю в користування їм досі не повернули.

На акцію зібралось кількадесят чоловік, які чекають, коли з ними вийдуть на діалог представники облради. Наразі ще ніхто не спілкувався з протестувальниками і вони продовжують свій мирний протест.

«Ми стоїмо зі своїми вимогами, викладеними на папері. Якщо вийде представник влади – ми вручимо їм ці вимоги. А поки чекаємо. Вже 7 місяців чекаємо, з 30 травня, з моменту набуття чинності рішення Дніпровського апеляційного суду», - розповідає Валентин Віталійович, голова мисливського колективу товариства «Південь».

Крім того, протестувальники планують перекрити дорогу сполученням Дніпро-Київ та Знам’янка – Кропивницький, якщо влада не прийме жодних дій.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама