Суспільство

У Новгородці мешканцям пропонують самим закопувати яму, яку залишили після себе комунальники (ФОТО)

. 2561

 


Нещодавно у селищі Новгородка, внаслідок прориву водопроводу на вулиці Вишневій, працівниками комунального підприємства була викопана величезна яма. Оскільки несправність була в тій частині системи водопостачання, яка забезпечує приватний будинок, його господарі навіть оплатили роботу комунальної техніки. Хоча, по суті, прорив стався за межами їх двору. Але після проведення ремонтних робіт мешканці вулиці лишилися з небезпечною для життя і здоров’я ямою, від загортання якої відхрещуються як місцева влада, так і комунальники.

 

Як повідомляють представники Новгородківської районної організації ВО «Свобода», після завершення робіт комунальники категорично відмовилися загортати яму. Коли ж мешканці будинку звернулися до селищного голови О. Сириці, він нібито запропонував їм загорнути величезну яму власноруч лопатою. Люди повідомляють, що ця яма розташована безпосередньо впритул до стежки, де постійно ходять люди і граються діти. Тому мешканці вулиці переймаються питанням безпеки своїх дітей.

Представники КП «Комунальник» взагалі заперечили, що викопували цю яму.

Як повідомив голова селищної ради Олександр Сириця, комунальне підприємство не відповідає за дану ділянку про яку йдеться, а лише виконало роботи на замовлення. Подальших офіційних звернень щодо продовження якихось робіт ні до комунальника, ні до селищної ради не надходило.

Станом на сьогодні за фактом прориву водогону та його наслідків партійці спільно мешканцями вулиці Вишневої готують звернення в поліцію та держпродспоживслужбу. У документі заявники повідомляють про бездіяльність комунальників і селищного голови та вимагають не лише усунути проблему, але й покарати винних в ганебному інциденті.

Нагадаємо, проблеми з водогоном у Новогородці виникають вже давно. Зокрема, через постійні пориви люди часто залишаються без води.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама