Суспільство

Протягом року поліцейські розшукали 65 учасників ДТП, які зникли з місця пригоди

. 2081

Неналежне дотримання правил дорожнього руху є головною причиною дорожньо-транспортних пригод (ДТП). У випадках, коли у результаті ДТП не має постраждалих, а водії дійшли взаємної згоди щодо питання відшкодування завданих збитків, водії можуть оформити подію без виклику працівників патрульної поліції за так званим «Європротоколом». Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції.

У випадках, коли водії такої згоди не дійшли, документарне оформлення ДТП в місті Кропивницькому здійснюють працівники Управління патрульної поліції в Кіровоградській області. Загалом за інформацією на даний момент протягом 2017 року у Кропивницькому інспекторами патрульної поліції було оформлено 786 ДТП.

На жаль, непоодинокими є випадки, коли учасники ДТП самовільно покидають місце події. Зазвичай це водії, із вини яких трапилося ДТП. Працівники відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП Управління патрульної поліції в Кіровоградській області займаються пошуком таких учасників ДТП, які зникли із місця події, оформленням на таких водіїв відповідних адміністративних матеріалів та передачею їх до суду.

Так, від початку року відділом розшуку та опрацювання матеріалів ДТП опрацьовано 120 розшукових матеріалів. У результаті здійснених пошукових заходів вдалося розшукати 65 осіб, що залишили місце ДТП. У 26 випадках матеріали по розшукових ДТП було відправлено за належністю до інших підрозділів МВС.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама