Суспільство

На Кіровоградщині щодо фактів незаконної легалізації доходів розпочато 16 кримінальних проваджень

. 1316

Фіскальна служба у Кіровоградській області вживає заходи щодо виявлення, аналізу та організації проведення перевірок осіб, які здійснюють фінансові операції, що можуть бути пов’язані з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом.
Як повідомляє ГУ ДФС у Кіровоградській області, протягом січня – листопада 2017 року підрозділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС передано до правоохоронних органів 20 матеріалів щодо імовірного вчинення кримінальних правопорушень суб’єктами господарювання, сума встановлених збитків по яким становить 66,6 млн гривень.

За результатами розгляду переданих матеріалів правоохоронними органами з початку 2017 року в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 16 кримінальних проваджень. З них 4 провадження за ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів, 11 проваджень - за привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та 1 - за службове підроблення.

Крім того, до правоохоронних органів передано 16 матеріалів щодо виявлених правопорушень у сфері використання бюджетних коштів, за результатами яких зареєстровано 11 кримінальних проваджень.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама