Суспільство

Рятувальники Бобринеччини отримали нові засоби захисту зору та дихання (ФОТО)

. 1626

26 грудня відбулася передача дев’ятьох комплектів засобів захисту органів зору та дихання сучасного зразка особовому складу 24-тої Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Кіровоградській області. Про це повідомляє прес-служба Бобринецької РДА.

Як відомо, нещодавно Управлінням ДСНС у Кіровоградській області були отримані нові комплекти апаратів захисту органів зору та дихання типу “MSA AUER” виробництва Німеччини.

Зокрема, рятувальники Кіровоградщини отримали 90 комплектів даних апаратів, із яких 72 були передані 1-му Державному пожежно-рятувальному загону м. Кропивницького та по 9 відведено 13-тій ДПРЧ м. Голованівська та відповідно 24-тій ДПРЧ м. Бобринця.

Сьогодні ж за участі керівництва району та міста відбулася урочиста передача 9-тьох комплектів у підпорядкування ДПРЧ-24.

Так, до особового складу із приємною місією завітали: перший заступник голови районної державної адміністрації Валентин Мельник, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, міський голова Валерій Сніжко та заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації Управління ДСНС України у Кіровоградській області Максим Крутінь.

Для наочного ознайомлення для присутніх був представлений старий зразок аналогічного апарату, що значно програє із сучасним відповідним захисним комплектом.

За словами начальника Бобринецького районного відділу Управління ДСНС України у Кіровоградській області Руслана Алєксєєнка, із 9-тьох отриманих апаратів, наразі 5 будуть в безпосередньому користуванні наших рятувальників, решта 4 поки що планується зберігати у резерві. Останнє зроблено для раціонального використання їх у майбутньому.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама