Суспільство

Чого бажають кропивничани у новому році (ФОТО)

. 2234

Сьогодні, 26 грудня, у Кропивницькому пройшла Всеукраїнська акція  «Ялинка свідомості та активності або чого бажають українці в новому році?».

 

Акція пройшла  біля «ялинки свідомості та активності» (навпроти обласного краєзнавчого музею),  прикрашеної  різнокольоровими кульками з написами активності українців (звернення громадян, громадські слухання, громадська ініціатива, електронні петиції тощо).

Біля «ялинки свідомості та активності» активна команда Всеукраїнської кампанії "Активна Громада: право вибору" ВГО "Інститут Республіка" в складі: Павла Пташка, Олесі Міронової, Ольги Ємець, Анатолія Стояна,  спілкувалися з перехожими, фотографували їх та запрошували підписувати петицію про невідворотність покарання за порушення виборчого законодавства.

Що ж бажали учасники акції собі та місту в 2018 році? Миру, процвітання, достатку, любові, здоров'я, щоб були щасливі діти, нового смартфона, снігу на Новий рік, була відповідальною влада, щоб високопосадовці жили на зароблене й вказали всю правду в електронних деклараціях за 2017 рік, а також щоб люди не були байдужими до долі свого міста та країни.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама