Суспільство

Кропивницькі та львівські поети презентували спільну антологію поезії (ФОТО)

. 2614

15 грудня у львівському кафе «Під Клепсидрою» МО «Дзиґа» відбулося поетичне читання та презентація електронної антології поезії «No name stations», до якої увійшли вірші поетів із Кропивницького та Львова.

DSC02297Під час презентації свою творчість представили автори із Кропивницького Кирило Поліщук та Артем Луценко, а також поети зі Львова: Іванка Урда, Ско Рик, Марта Брижак, Ро, Цedra та Дарій Лажневський, пише "Штопор".


Головна мета проекту «Міст» – спровокувати мистецький діалог між містами України, створити своєрідний трансфер митців, ідей та культурних проектів.

Із 2014 року в рамках «Мосту» створюються електронні антології поезії між двома містами. Вже були реалізовані проекти між Кропивницьким та Чернівцями, Тернополем, Рівним, Львовом, Мінськом. Антології було презентовано в рамках «Стихійних читань. Мости» (2016), на форумі «Коди міста» (2016) у Кропивницькому, Форумі Видавців у Львові (2016), Форумі громадських ініціатив у Чернігові (2015).

Презентація електронної антології "Міст" відбулася в рамках Проекту-візиту "E-Solutions для розвитку локальних громад" за Програмою національних обмінів за фінансової підтримки Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

DSC02445

DSC02426

DSC02362

DSC02249

Поширюйте

Коментуйте


Реклама