Суспільство

Повернувся з полону російських бойовиків військовослужбовець з Кіровоградщини (ОНОВЛЕНО, ВІДЕО)

. 5861

Учора, 27 грудня, повернувся з полону російських бойовиків військовослужбовець 56-ї бригади Олексій Кушпіль зі Знам'янки.

Чоловік перебував у полоні один рік і дев’ять місяців – з 3 квітня 2016 року. Його відпустили під час обміну полоненими на Донбасі 

Як повідомив знам’янський воєнком Олександр Чижма, Олексія учора урочисто зустрічали у Києві. Військовослужбовці, волонтери прийшли з квітами та влаштували теплий прийом. Наразі військовослужбовець знаходиться у госпіталі в Києві. 

У відео радіо "Свободи" з Борисполю Олексій розповідає, що у полоні було по-різному: " Спочатку, звісно було ненормально. Але потім нормально. Вони до нас звикли, ми до них звикли. Так і жили".

Крім того, зазначив, що знаходячись вже в Україні, в Борисполі, думки його досі "там". 

 

 

Як повідомила мати Олексія, Наталя Петрівна, всіх полонених відвезли на обстеження в госпіталь, після чого стане зрозуміло, чи потребують вони лікування. Коли Олексій повернеться додому у Знам'янку поки що невідомо. Також, жінка зазначила, що поки її син був у полоні, можливості спілкуватися з ним практично не було - лише раз в кілька місяців могли надходити листи. 

Довідково. Під час 5 хвилі мобілізації 24 квітня 2015 року Олексій Кушпіль був мобілізований до лав Збройних сил України.

Нагадаємо, серед звільнених з полону українців немає спецпризначенців з Кропивницького.

Фото: Комора.info

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама