Суспільство

Працівники «Електротрансу» долучилися до Всеукраїнської акції «Керуй» (ФОТО)

. 1888

Учора, 27 грудня, працівники КП «Електротранс» приєдналися до Всеукраїнської акції #Керуй.  Підтримали ініціативу Управління розвитку транспорту та зв’язку КМР, повідомляє прес-служба патрульної поліції Кропивницького.

Світлина від Патрульна поліція Кропивницького.

За правилами акції, патрульні поліцейські відзначили дисциплінованих кермувальників нових пасажирських автобусів жовтими стікерами із написом «За кермом класний водій», «Я офлайн», та «Крутий водій». Таким чином, стверджують патрульні, учасники акції спонукатимуть водіїв інших транспортних засобів дотримуватися правил дорожнього руху.

«Акція #Керуй в Кропивницькому стартувала ще на початку грудня. За цей час патрульні подарували сумлінним водіям сотні мотивуючих жовтих наліпок. Приємно, що й водії пасажирських автобусів виявили бажання приєднатися до соціального проекту. Своїм прикладом вони будуть надихати інших учасників дорожнього руху дотримуватися ПДР", - пiдсумувала iнспектор по зв'язкам iз громадськістю Оксана Бiлоброва.

Світлина від Патрульна поліція Кропивницького.

- Побільше б таких акцій від Патрульної поліції. Культура поведінки на дорозі деяких водіїв залишає бажати кращого. А з такою наліпкою порушувати правила дорожнього руху вже буде соромно, - ділиться враженнями водій одного з автобусів.

Світлина від Патрульна поліція Кропивницького.

Працівники КП «Електротранс» від такої уваги патрульних в захваті, а тому відпускати інспекторів просто так не збиралися. Спочатку влаштували їм екскурсію підприємством: показали навчальні класи, продемонстрували роботу диспетчерської служби, а також розповіли, що за допомогою спеціального додатку на мобільний телефон Ewai можна відслідковувати зміни в розкладі громадського транспорту міста.

Шановні водії, якщо Ви також бажаєте долучитись до соціальної ініціативи #КЕРУЙ, Вам потрібно завітати до Управління патрульної поліції у місті Кропивницький, за адресою вулиця Юрія Бутусова 22А, 109 кабінет "Прес-служба" та отримати тематичну наліпку з серії "ЗА КЕРМОМ".

Світлина від Патрульна поліція Кропивницького.


Обов'язковими умовами після отримання наліпки є необхідність наклеїти її на свій автомобіль, викласти про це фото в соціальних мережах з хештегами #Керуй та #Керуй_Кропивницький.

Світлина від Патрульна поліція Кропивницького.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама