Суспільство

Кропивницькі волонтери передали гостинці бійцям «УДА» та 59 бригади (ФОТО)

. 4329

Кропивницькі волонтери відвезли новорічні гостинці військовослужбовцям в зону проведення антитерористичної операції. Допомогу з Кропивницького отримали бійці Української добровольчої армії та 59-ї окремої мотопіхотної бригади з міста Гайсина Вінницької області.

 

voolll1

«Ми відвідали Маріуполь та його околиці. Зібрати допомогу нам допомогла волонтерська організація «Серця матерів Кіровоградщині» та небайдужі кропивничани. Під новий рік гостинці отримали бійці 8-го батальйону Української добровольчої армії, 59 бригади, - розповідає Ігор Козуб, волонтер, керівник обласної організації «ДІЯ». - Дуже важливо щоб військовослужбовці відчували, що в тилу про них пам’ятають, думають і дбають. Це підвищує боєздатність і мотивацію мерзнути в окопі, захищаючи мир і спокій цих людей».

voolll3

Також волонтери допомогли дістатися на фронт військовому капелану Володимиру Швиденку.
Отець володимир починав служити в складі 36-ї бригади, що базувалась в Широкіно, ніс капеланську службу у Водяному, Авдіївці. Нині залишився в секторі «М», та незабаром поїде на передову.

voolll4

«Я часто задаю запитання військовослужбовцям: Чи вірили б вони в Бога якби не війна? Багато з них відповідають, що ні. Я тут, щоб люди могли звільняти свої серця, щоб у них було більше любові одне до одного, тому наш обов’язок бути там де це необхідно, - говорить Володимир Швиденко, військовий капелан. - Моя мета не говорити про церкви, а говорити про Бога, щоб люди пізнали Бога. Чим більше людей віритимуть у Бога, приймуть його до свого серця, тим швидше прийде мир і лад на землі».

voolll5

Поширюйте

Коментуйте


Реклама