Суспільство

Нападника на кропивницького поліцейського суд залишив за гратами

. 1878

Сьогодні, 28 грудня, у апеляційному суді області відбувся розгляд апеляційної скарги Дмитра Токаря - підозрюваного в нанесені  ножового поранення замкомбату патрульної поліції Кропивницького Денису Скобіоале.

 На засіданні розглядали зміну запобіжного заходу тримання підозрюваного під вартою. Зокрема змінити  на цілодобовий домашній арешт.

Обвинувачений умови домашнього арешту не порушував, запевняє захист підозрюваного. І вважає, що зміна запобіжного заходу можлива.

Прокурор заперечив аргументи захисту. Адже встановили, що Токар є підозрюваним у скоєнні ще одного  злочину за Ч. 1, ст. 125 ККУ ( умисне нанесення легких тілесних ушкоджень). На підставі цього прокурор просив не відпускати підозрюваного під домашній арешт.

Суд прийняв рішення не задовольнити апеляційну заяву і залишити запобіжний захід без змін. Токар і надалі перебуватиме під вартою.

 Нагадаємо, 26 жовтня під час затримання зловмисників, отримав ножове поранення заступник командира батальону управління патрульної поліції міста Кропивницький Денис Скобіоале.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама