Суспільство

Волонтери з Кіровоградщини передали на передову подарунки для військових

. 1884

Волонтери Голованівська Кіровоградської області та Первомайська Миколаївської області - часті гості на передовій. Вкотре вони відвідали захисників, які воюють нині на сході держави, і напередодні Новорічних свят. Про це повідомляє Голос України.

 

Волонтери Борис Кернесюк, Іван Муженко (Первомайська ГО "Ніхто, крім нас") та ветерани АТО Ігор Зем'янкевич і Олександр Тоцький побували в військових частинах в районі селища Кримське та м. Бахмут (Луганський напрямок), де служать їхні земляки Микола Козарчук та Анастасія Буніч (на фронті з 2014 року).  

Цього разу бійцям доставили продуктові набори до свят: смаколики від жителів вулиці Островського (в Голованівську); продукти від Голованівського ПТУ № 38 (директор Борис Леонтюк); домашню ковбасу та і та інші копченості від Володимира Мельника; консервацію, сало та крупи - від Василя Лісового та Олександра Клименка. Завезли також плоскогубці, диски до болгарок та інші інструменти, які надав селищний голова Голованівська Сергій Цобенко. Демобілізовані атовці стали також учасниками теплої зустрічі зі своїми бойовими побратимами. Зокрема, Олександр Тоцький зустрівся зі своїм колишнім комбатом, з яким вони разом пройшли багато бойових доріг і чимало пережили.

Відвідати ще кілька військових частин не вдалося - не дозволила розвідка через загострення на передовій. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама