Суспільство

Новоукраїнська ОТГ планує створити інклюзивну школу і запровадити роздільний збір сміття

. 2256

Голова Новоукраїнської ОТГ Олександр Корінний, поділився ідеями, які планує впровадити в громаді.

 

Зокрема серед цілей, які він озвучив у рамках зустрічі «DOBRE чаювання» у Кропивницькому, створення адміністративно-громадського центру ОТГ та запровадження роздільного збирання сміття.

Глобальним завданням може стати і створення інклюзивного навчального центру, який планують створити на базі однієї із шкіл громади.

"У нас в громаді фактично вже, крім суворих медичних показань, немає дітей, з якими вчителі працюють вдома. В громаді вісім шкіл. Ми розуміємо, що у кожній з них ми не можемо створити достатньо гарні умови для інклюзії, тому хочемо зробити одну школу, де, починаючи від хвіртки, були всі необхідні умови. На останній сесії ми затвердили положення про інклюзивний центр. Ми вже працюємо над тим, щоб встановити в школі ліфти, зробили обладнаний туалет. В наступному році замінимо двері, зробимо нормальні парапети. Думаємо також про переобдладнання спортивних вуличних майданчиків, про безбар'єрний вхід в бібліотеку, їдальню, спортзал. У нас є спеціалізований автобус, який звозитиме зранку дітей до школи. Вони відбувають звичайні уроки, після чого з ними працюють працівники інклюзивного центру. Логіка така, що чим більше дітей з інклюзією навчатиметься у школі, тим краще буде і їм, і іншим школярам буде легше сприймати, що є різні люди", - розповів Корінний.

До кінця року планують придбати спеціальні матеріали для сенсорного розвитку дітей.

Нагадаємо, громадські активісти ще у 2016 просили cтворити сучасний навчально-реабілітаційний центр для школярів з інвалідністю, проте їх ідею не підтримали. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама