Суспільство

9-місячній дівчинці із Кропивницького для виживання потрібне дороговартісне обладнання (ФОТО)

. 3004

Небайдужих кропивничан закликають допомогти 9-місячній Анюті, якій для життя необхідне дороговартісне обладнання.

dcc8a83bd561bdd2ab3eb6387001570ac5f1349e smДівчинка народилась 7-місячною, важила всього 780 грамів і лікарі двох реанімацій боролись за її життя. І Анютка боролась також. І вже перемогла майже всі проблеми. Тільки легені досі не розкрились як слід.Щоб жити та дихати, крихітці потрібна допомога кисневих апаратів та монітор життєвих функцій, повідомляють на сайті Української Біржі Благодійності.

Мама Ніна вже 9 місяців живе з донею у лікарні. Їх вже готові відпустити додому. Тільки без обладнання це неможливо. 3 400 грамів у 9 місяців – це для неїдосягнення.

'Назвала Анною, тому що всі Анни дуже хороші', – каже мама. 'Тільки до цього імені треба ще підрости. А поки що – Анечка, Анютка'.

Мама розповідає, що інколи Анюта дихає повністю самостійно і навіть здається, що все вже позаду. Але… зміна погоди, звичайна застуда, якась дрібниця… і кисень падає до критичного рівня. Це може статись у будь-яку мить. І мама має встигнути: вчасно помітити і врятувати.

Монітор пацієнта виміряє рівень кисню в крові та пульс, на ньому спрацьовує сигнал тривоги, як тільки показники відхиляються від заданого діапазону норми. До того ж він зберігає історію змін за останню добу і, якщо маму щось насторожить, лікарі завжди зможуть відслідкувати динаміку.

Стаціонарний кисневий концентратор поставлять в кімнаті, а портативний мама Ніна буде брати з собою кожного разу, коли збереться вийти з донечкою з дому: або по справах, або на прогулянку, адже слабенькі легені – не привід пропускати прогулянки.

Щоб придбати необхідне обладнання необхідно понад 100 000 гривень. Сума для родини непідйомна.

Небайдужих просять відгукнутися та допомогти.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама