Суспільство

Рідні військовополонених з Кропивницького продовжують боротися за їхнє звільнення (ВІДЕО)

. 2859

Поки вся країна раділа за 74-ох визволених з полону бойовиків українців, перед екранами телевізорів плакали кілька жінок: одночасно від радості за звільнених і від розпачу, бо серед тих, кого обміняли, не було їхніх рідних. Бійці третього полку спецпризначення Сергій Глондар та Олександр Коріньков у полоні вже майже три роки. Вони завжди були першими у списках на обмін, йдеться у сюжеті «ТСН».

 

Родичів трьох військових викликали у адміністрацію президента і повідомили, що у списках на звільнення їхніх рідних немає.

«Вони завжди були перші в списках, але, на жаль, нашого дива не сталось», - зазначає Катерина Глондар, дружина військовополоненого.

Причини того, що військовополонених не віддають – невідомі. Родичі сподіваються, що другий етап обміну, про який вже заговорили, буде вже незабаром

«Моя боротьба триває. І хочу сказати всім, зараз і назавжди, що я свого брата нікому, ніколи і ні за яких обставин не віддам, чого б мені це не коштувало. Я буду боротися за нього до останнього», - каже Людмила Глондар, сестра Сергія.

Звільнені з полону військові, яких тримали в камерах разом з Сергієм Глондарем та Олександром Коріньковим, вже зателефонували їхнім рідним і повідомили, що вони мужньо тримаються. І закликають своїх жінок не впадати у розпач та чекати на швидку зустріч.  

Детальніше у сюжеті: 

 

Нагадаємо, під час обміну військовополоненими, який відбувся нещодавно, Сергій Глондар та Олександр Коріньков не повернулися. Але військовослужбовець зі Знам'янки - Олексій Кушпіль був визволений. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама