Суспільство

На Кіровоградщині депутати відправили у відставку селищного голову (ФОТО)

. 4594

На Кіровоградщині депутати селища Олександрійського (колиш. Димитрове) достроково припинили повноваження селищного голови Віктора Клевака вчора, 28 грудня, під час сесії селищної ради.

 

129c2a8854fbt

Сесія пройшла ввечері, вона почалася о 17.00, повідомляє Моя Олександрія.

У селище приїхали перший заступник міського голови Олександрії  Людмила Давиденко, заступник міського голови Людмила Сосна та керуючого справами виконкому Володимир Чеботарьов. Вони й  пришвидшили відставку Клевака.

Клевак покинув сесію, коли зрозумів, що на ній буде обговорюватися питання його відставки. У коридорі він прокоментував, що в разі відставки судитиметься, а те, що відбувається, назвав тиском з боку міської влади за те, що він неугодний їй.

189fb6d64dbc

Депутати, у свою чергу, вже без Клевака, висловлювали до нього такі претензії як небажання їх чути, говорили про те, що селищний голова не звітує, що поклав асфальт не в тих місцях, де було потрібно, а також звинувачували в авторитаризмі - прийняття самостійних рішень без врахування думок і побажань депутатів.

Голосування за відставку пройшло в таємному режимі - урну зробили з коробки для паперу, а заповнювати бюлетені виходили в коридор або робили це на колінах в загальному залі.

Дострокове припинення повноважень голови в ході таємного голосування підтримали 16 депутатів при мінімально необхідних для прийняття рішення 15-ти (не менше ніж дві третини голосів від загального числа депутатів, яких в селищній раді 22). Проти - один, утримався - один.

ef0a5077b864t

Секретарем селищної ради працює Алла Дмитренко , яка виконуватиме обов'язки селищного голови до проведення позачергових виборів.

Зазначимо, Давиденко і Сосна ініціювали відставку Клевака у вересні 2017 року, але до кінця її не довели.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама