Суспільство

У новорічну ніч на Кіровоградщині посилять охорону порядку

. 2658

 

У ніч із 31 грудня на 1 січня у 14 населених пунктах Кіровоградської області заплановано проведення 15 масових заходів. За попередніми даними, участь у них візьмуть близько 4 тисяч громадян. До охорони правопорядку безпосередньо під час святкувань буде задіяно 90 поліцейських.

 

За інформацією сектору комунікації поліції у Кіровоградській області, загалом для забезпечення на Кіровоградщині публічної безпеки і порядку у святкові дні поліція області працюватиме у посиленому режимі. До вжиття відповідних заходів залучатиметься додаткова кількість особового складу із числа працівників обласного главку відомства та територіальних підрозділів.

31 грудня та 1 січня упродовж дня до патрулювання населених пунктів області буде задіяно понад 300 поліцейських та близько півсотні представників громадських формувань.

Безпосередньо в обласному центрі у ці дні за дотриманням публічного порядку слідкуватимуть більше ста працівників поліції.

Поліцейські звертаються до громадян із проханням – під час участі у святкових заходах, у місцях масового відпочинку та перебування людей – ставитися один до одного з повагою і розумінням, не допускати порушень порядку, дотримуватися заходів безпеки та виявляти пильність.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама