Суспільство

Кропивницькі рятувальники отримали нову пожежно-рятувальну техніку

. 3696

На території навчального пункту аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС в області місцеві рятувальники отримали нові пожежні автомобілі, та обладнання. Про це повідомляє прес-служба Управління ДСНС у Кіровоградській області.

tehnn1

Загалом підрозділи ДСНС області поповнились автомобілями іноземного виробництва. Олександрія отримала 2 автомобіля, Новоукраїнський та Олександрівський – по одному автомобілю. Вартість кожного з них становить понад 4 мільйони гривень.

tehnn2

Тягача FORD Cargo 3542T з напівпричепом ВАРЗ-НПВ 4709 з тралом вартістю понад 2,5 млн. гривень, залишиться в обласному центрі. Він буде задіяний для перевезення важкої інженерної техніки та майна табору життєзабезпечення не лише в області, а й по всій Україні. Такі ж тягачі окрім Кіровоградщини отримали ще три області.

Сапери АРЗСП Управління ДСНС в області отримали у своє розпорядження сучасне піротехнічне обладнання: 2 металодетектори «IEDDS-VMH3CS-UXO-BERRY VMH3CS», 5 бронежилетів КОРСАР та 5 бронежилетів загального призначення, а також 5 кулезахисних шоломів.

tehnn3

П’ять комплектів сучасних апаратів захисту органів дихання європейського зразка одержав особовий склад 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Гайворон та дев’ять – 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Знам'янка. Також знам’янські рятувальники отримали 12 комплектів нового бойового одягу.

Сертифікати на понад 18 тонн піноутворювача та 40 комплектів бойового одягу вручив голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко.
Міський голова Кропивницького передав рятувальникам обласного центру 40 комплектів повсякденного робочого одягу.

Рятувальникам 2-го пожежно-рятувального загону м. Олександрія передали 60 зимових робочих курток та 80 пар форменого взуття та сучасний компресор високого тиску німецького виробництва для заправки балонів в апаратах на стисненому повітрі.

Рятувальникам Новоукраїнського району - 34 бойові каски та 22 пари форменого взуття.

tehnn4

В урочистостях взяли участь – керівник обласного управління ДСНС Віталій Миронюк, голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко та Кропивницький міський голова Андрій Райкович, Олександрійський міський голова Степан Цапюк та голова Олександрійської районної державної адміністрації Богдан Куруп, Віктор Самойленко, голова Новоукраїнської районної державної адміністрації.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама