Суспільство

"Кіровоградтепло" спробують повернути на баланс міста якщо не вирішаться питання із номінацією газу

. 2242

 Сьогодні, 11 січня, у міськраді відбулося засідання міської надзвичайної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна.

 


На комісії були присутні керівники підприємств "Кіровоградтепло", "Теплоенергетику", представники ГУ НП в Кіровоградській області, голова правління ВАТ "Кіровоградгаз", представник У ДСНС в області.

Головне питання порядку денного було пов'язане з проходженням опалювального сезону. Особливо - питання боргів та стан розрахунку з ними.

Олександр Гладкий, голова правління ВАТ "Кіровоградгаз", зазначив, що у "Кіровоградтепла" немає номінацій на газ, ще з жовтня. Майже 90 мільйонів гривень боргу на даний момент.

"Відключати місто, коли йдуть морози - недобре, і ми розуміємо, що це за собою несе. Але якщо проблема не вирішиться - ми це будемо робити", - зазначив Гладкий.

Керівник "Кіровоградтепла" зазначив, що держава не у повному об'ємі розрахувалась з підприємством за минулі місяці. Тому у жовтні-листопаді ніби то не вийшло отримати номінації і це затяглося до сьогоднішнього дня.

"Завтра останній день, коли можна закрити всі питання грудня. За цей місяць нарахують ще 95 мільйоні гривень, якщо нічого не вирішать. На кінець року може бути неврегульований баланс до півмільярда гривень, а це 1/5 бюджету Кропивницького", - зазначив Гладкий.

Олександр Мосін зазначив, що компромісні рішення з "Кіровоградгазом" треба було вирішувати на початку опалювального сезону. Також він зазначив, що з підприємством співпраці майже немає.

"Ви сьогодні доповідаєте, що перебуваєте на фінішній прямій переговорів з "Укргазбанком", хоча це мало бути ще на початку сезону. І номінації тоді мали отримати. Тому, я розумію і "Кіровоградгаз", і ваші дії", - звернувся Мосін до керівника "Кіровоградтепла".

Мосін попросив не відключати котельні міста від газопостачання. Також він дав доручення, щоб підприємство "Кіровоградтепло" надало гарантійний лист комісії від "Укргазбанку". Також, щоб міська влада отримала лист від "Нафтогазу" для проведення правління та отримання номінацій. У зв'язку з ситуацією, яка склалася, юридичне управління міськради і управління власності мають розробити проекти рішення про початок процедури повернення "Кіровоградтепло" на баланс міста.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама