Суспільство

За півріччя на Кіровоградщині оштрафували 32 порушника закону про рекламу

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2426

У ході перевірок на дотримання вимог чинного законодавства про рекламу впродовж другого півріччя 2017 року Держпродспоживслужба Кіровоградщини перевірила 326 рекламоносіїв.

З них 246 - об’єкти зовнішньої реклами, 14 – реклама на телебаченні та радіо, 66 - у засобах масової інформації. Виявлено 37 порушень Закону України «Про рекламу» та складено 37 протоколів за фактами розміщення внутрішньої та зовнішньої реклами алкоголю, знижок, акцій та гастролей з порушеннями.

Порушень допустили: ФОП Чабаненко Л.Г. (м. Кропивницький), розмістивши на будівлі рекламу про знижки без зазначення дат; ТОВ «Довіра Аутдор» та ТОВ Алькор-М», ФОП Дитинюк Д.Л. (м. Олександрія) при розміщенні реклами про акції без зазначення дат відповідно на біл-борді та біля магазину; ФОП Теличенко В.В. (смт Знам’янка друга, м. Знам’янка) при розміщенні реклами алкоголю.

Прийнято 32 рішення про накладення штрафів за порушення законодавства про рекламу на загальну суму 30,560 тис.грн, з яких виконано в добровільному порядку та сплачено до Державного бюджету України 20,180 тис.грн.

Також до відділу правового забезпечення Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області передано 5 справ щодо стягнення штрафів у судовому порядку.

Поширюйте

Коментуйте