Суспільство

У Кропивницькому публічно дегустуватимуть дитяче харчування

. 3071

Школярі кропивницьких шкіл вийшли із зимових канікул і у закладах освіти відновилися заняття. Враховуючи складну ситуацію із інфекційними захворюваннями в Україні, управління освіти міської ради щоденно контролюватиме температурні режими в класних приміщеннях і рівень відвідуваності у школах. Відповідне доручення керівнику управління надав міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 15 січня. Про це повідомляє сайт міськради Кропивницького.

- Ми знаємо про поширення у кількох регіонах інфекційних хвороб, зокрема, захворювання на кір. Є навіть летальний випадок, - наголосив очільник міста. – Профільному заступнику спільно з  управлінням охорони здоров’я, управлінням освіти необхідно контролювати всі процеси: стан інфекційних захворювань, наявність вакцин. Потрібно негайно провести роботу з батьками щодо вакцинування проти кору. Це дуже серйозний сигнал!

Крім того, у всіх закладах освіти має бути забезпечене чергування: всі діти перебуватимуть під наглядом, школярів не випускатимуть на прогулянки без верхнього одягу.

Окрему увагу Андрій Райкович загострив на якості дитячого харчування у школах та дитячих садках.

- Я вже поставив завдання сформувати типові ранкові меню для забезпечення якісного харчування дітей в закладах освіти, -  нагадав міський голова. - Тиждень на завершення – і влаштовуйте дегустацію: з виробниками, батьківським комітетом, дієтологами, профільної депутатської комісії і обов’язково за участі  школярів. Все повинно бути прозоро, якісно і відповідати найвищим  вимогам.

Очільник міста також звернув увагу кропивницької патрульної поліції на відсутність чергувань біля шкіл, що розташовані на дорогах із пожвавленим транспортним рухом.

- Такі поліцейські пости обов’язково мають бути біля закладів освіти, - попередив Андрій Райкович. – Це європейська практика і мова йде про найцінніше – життя і здоров’я наших дітей.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама