У Кропивницькому в педагогічному університеті відкрили нові спеціальності у магістратурі

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 956

У липні 2017 року Централньоукраїнський педагогічний університет імені Володимира Винниченка уперше отримав ліцензію на право підготовки фахівців на другому (магістерському) рівні вищої освіти за спеціальностями 012 «Дошкільна освіта» (факультет педагогіки та психології) та 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (факультет історії та права), повідомляє сайт університету.

Що стосується, кваліфікації, яку отримує студент після закінчення магістратури 012 Дошкільна освіта:Магістр освіти. Менеджер дошкільної освіти. Вихователь дітей раннього та дошкільного віку.

Після здобуття магістерського ступеня вищої освіти фахівець може працювати вихователем дошкільного закладу, вихователем-методистом, методистом з дошкільного виховання, інспектором з дошкільного виховання, директором дошкільного навчального закладу, завідувачем відповідного відділу (у складі управління освітою). Випускники також мають право продовжувати навчання на здобуття третього (освітньо-наукового) і наукового рівня вищої освіти.

Абітурієнти, які на бакалаврському рівні паралельно зі спеціальністю 012 Дошкільна освіта здобували додаткову спеціальність 013 Початкова освіта, матимуть змогу завершити цю освіту. В дипломі у кваліфікації вони матимуть кваліфікацію: Учитель початкової школи. Сферу їхнього працевлаштування доповнять загальноосвітні навчальні заклади, позашкільні навчальні заклади, реабілітаційні центри тощо.

Спеціальність 291 – Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії: Магістр з міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій. Спеціалізація: Суспільні комунікації та регіональні студії.

Загальний профіль програми - засвоєння програми студенти отримують ґрунтовні знання з міжнародних відносин, транскордонних та транснаціональних відносин, зовнішньої політики держав, міжнародних організацій, міжнародних комунікацій, держави та міжнародних регіонів у взаємодіях на глобальному, регіональному та локальному рівнях, міжнародної безпеки та конфліктів, методології та методів міжнародно-політичних досліджень. Студенти отримують поглиблені знання сутності міжнародних відносин, міжнародної безпеки, міжнародних конфліктів, системи та джерел зовнішньої політики держави, теорії міжнародних відносин, комплексні знання про країни та регіони, міжнародні комунікації та міжнародний інформаційний простір.

У результаті - здобуття поглиблених знань із теорії та практики міжнародних відносин, зовнішньої політики, світової політики, міжнародної безпеки та конфліктології, міжнародних комунікацій, розвитку міжнародних регіонів; отримання кваліфікації для комплексного аналізу та прогнозування міжнародних відносин та зовнішньої політики держав, а також для ефективної роботи в сферах зовнішньої політики та міжнародного співробітництва, у міжнародних організаціях, освітніх та науково-дослідницьких інституціях; уміння визначати та прогнозувати напрями розвитку міжнародних відносин у різноманітних сферах; професійно використовувати іноземні мови у фаховій діяльності; здійснювати наукові дослідження проблем міжнародних відносин.

На зазначені спеціальності можна подавати документи вже влітку 2018 року.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити