Суспільство

Бутерброд замість каші: у Кропивницькому презентують оновлене меню шкільних їдалень

. 5605

 У шкільних їдальнях Кропивницького оновили меню. 23 січня у НОВ №6 відбудеться презентація таких оновлень, де можна буде не лише побачити як відтепер виглядатимуть сніданки та обіди школярів, але й ознайомитися із меню, розробленим на тиждень.

 У деяких школах батьки вже помітили зміни, про які розповіли на сторінці спільноти у Фейсбук "Батьківська рада Кропивницького".

har s

Як пояснила "Гречці" начальниця управління освіти міськради Кропивницького Лариса Костенко таке  нове меню розробляли, вивчивши та врахувавши потреби дітей.

"Ми проаналізували як споживають діти ту їжу, яка була передбачена в меню, затвердженому відповідними службами. На жаль, наші діти не навчені їсти кашу. Відтак таких днів, в яких буде на сніданок гарнір стане менше. Тобто будуть булочки, котлети, сосиски. Наполовину менше стане днів, в які подаватимуть на сніданок гарніри", - прокоментувала очільниця профільного управління.

Батьки ж сумніваються наскільки смакові уподобання дітей відповідають корисному і раціональному харчуванню.

"Звісно таке меню дітям сподобається. А ще мої, наприклад, люблять чіпси, колу, піцу, але їдять таке не більше раз на місяць. Ми ж дорослі й розуміємо, що не все смачне - корисне", - коментують батьки.

В які дні і як відтепер виглядатиме меню школярів у Кропивницькому детальніше пообіцяли розповісти під час презентації.

Нагадаємо,  у Кропивницькому  змінилась система харчування для учнів пільгових категорій.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама