Суспільство

Понад 180 тонн посипкового матеріалу витратили для доріг Кропивницького (ФОТО)

. 2732

Із початком рясного снігопаду на території Кропивницького, о 01.00 у ніч із 18 на 19 січня снігоочисна комунальна техніка виїхала на розчистку транспортних магістралей обласного центру. Про це повідомляє прес-служба міськради Кропивницького.

 

За інформацією комунального підприємства «Універсал 2005», всього на дорогах міста цієї ночі працювало 17 одиниць техніки: 7 тракторів, 6 МАЗів комбінованого типу, 2 снігоочисні машини, піскорозкидувач та навантажувач.

Станом на 07.00 ранку комунальниками для посипки доріг обласного центру було використано 182 тонни посипкового матеріалу. А вже о 08.00 посипати дороги міста протиожеледною сумішшю виїхали 6 піскорозкидувачів за маршрутами: вулиця Короленка - Лісопаркова, вулиці Андрііївска – Тобілевичів - Пушкіна, вулиця Велика Пермська — селище Гірниче, мікрорайони Новоолексіївка, Балашівка, Катранівка та Кущівка.

Також починаючи із 07.00 двірники всіх ЖЕО та спеціалісти КП «Благоустрій» приступили до розчистки прибудинкових територій, тротуарів та зелених зон у Кропивницькому.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама