Суспільство

У Кропивницькому готують благодійну фотовиставку на підтримку онкохворого хлопчика

. 2014

У Кропивницькому готується фотовиставка «Світлини за життя» з подальшим продажем робіт на благодійному аукціоні, кошти з якого будуть спрямовані на променеву терапію для онкохворого Святослава Мордюха. Організатори – фотограф Леся Присяжна та МБФ «Янгол життя».

Як повідомила співорганізатор благодійного фотопроекту, співзасновниця МБФ «Янгол життя» Вікторія Семененко, на фотовиставці буде представлено роботи близько двадцяти фотохудожників з Кропивницького та інших міст України. Роботи виконані у різних техніках та різних стилях. Відібрані фотографії буде продано на благодійному аукціоні, кошти з якого підуть на порятунок дитячого життя.

- Наразі виявили бажання долучитися до благодійного заходу близько десяти фотографів, які надіслали на розгляд по декілька робіт. На виставку відберуться лише найкращі. Вони будуть надруковані на якісному матеріалі та оригінально представлені для відвідувачів. Наша мета – показати не лише талант фотохудожників, а й долучитися до благодійності, бути корисним своєю творчістю, - розповідає організатор фотовиставки Леся Присяжна.

- Ми щиро дякуємо за таку гарну ініціативу задля допомоги для Святослава Мордюха, якому дуже потрібні кошти на променеву терапію. Хлопчику лише три рочки, але на його життя випало таке тяжке захворювання… І така велика боротьба… Зараз для Святославчика єдиний шанс вилікуватися – пройти променеву терапію…, - зазначає Вікторія Семененко.

У Святослава Мордюха складний діагноз: «Нейроектодермальна пухлина». Рік тому у хлопчика з’явилося важке дихання, тож батьки звернулися за консультацією до лікаря. Під язичком у хлопчика була велика гематома, але через кілька днів вона зникла. А потім пухлина з’явилася знову, розміром майже у 4 см… Лікарі її видалили і відправили на гістологію, звідки отримали болісний і неочікуваний результат - злоякісна пухлина дна порожнини рота. Наступна операція була у київській лікарні Охматдит, де видалили залишки пухлини і видозмінений лімфовузол.

Святославу, який проживає у селі Ротмістрівка Смілянського району Черкаської області, лікарі призначили курс променевої терапії в «Томоцентрі» Кропивницького. Зараз хлопчик знаходиться у Кіровоградській обласній дитячій лікарні, він підопічний МБФ «Янгол життя».

Один сеанс променевої терапії коштує 3900 грн. Всього призначено 25 сеансів. На сьогоднішіній день МБФ «Янгол життя» оплатив 20 сеансів і має борг в 44 446 грн. До того ж, ще неоплаченими залишаються 5 сеансів, а це - 19500 грн.
Тому волонтери просять всіх долучитися до благодійного заходу і допомогти в порятунку дитячого життя.

Про дату, час і місце фотовиставки буде повідомлено в подальших анонсах.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама