Суспільство

Кропивничани передали бійцям Української добровольчої армії медикаменти (ФОТО)

. 1874

Протягом двох тижнів журналісти нашого видання збирали кошти на ліки та самі медикаменти для бійців Української добровольчої армії, які боронять нашу країну від російських окупантів в Донецькій області.

lik1

На заклик допомогти добровольцям відгукнулись кропивничани та ті, хто колись жив у нашому місті, завдяки Олені Власовій, Анастасії Зубовій, Наталії Романюк, Інзі Дудник та журналіст «Гре4ки».

Активістки кропивницького осередку Асоціації жінок України «ДІЯ» та волонтерської організації Серця Матерів Кіровоградщини суттєво збільшили кількість медикаментів та інших необхідних на передовій речей.

lik2lik3

Вчора, 24 січня, все зібране було відправлене до Донецької області медику 8-го батальйону «Аратта» Української Добровольчої Армії подрузі Сонаті. 

lik4lik5

Редакція «Гречки» висловлює велику подяку всім, хто в будь-який спосіб долучився до акції та допомагав українським воїнам.

lik6lik7

 По сьогоднішній день батальйон не має жодної фінансової підтримки зі сторони держави чи інших спонсорів і своїм існуванням завдячує волонтерам. 

Тому всі небайдужі можуть долучитись до його підтримки.

Рахунок батальйону у ПриватБанку:
4149 4978 6305 6273

Тел. Штабу: +380983855738
Email: 8batdukps@gmail.com

Поширюйте

Коментуйте


Реклама